.

McAllistere Taşınmak, Moving Filmini İzle Full Online (DVD) İndirmeden İzle

Oldukça eğlenceli bir komedi. Taşınma olayından bu kadar komedi çıkartılabilirdi. Filmin müzikleri de uyumlu olmuş. Mcallistere taşınırken neler olacak izleyin keşfedin.
Yönetmeni: Andrew Black.
Türü: Komedi.
Özeti: Rick Robinson is a ladder-climbing law intern from Miami with four daysuntil the Bar Exam. Desperate to score points with his boss(McAllister)…
Yapım & Süre: ABD 89 dakika.
Dili: İngilizce
Oyuncular: MilaKunis, Ben Gourley, Jon Heder, Rutger Hauer, Mark Cantor,Patrika Darbo, Tomek Debowski, Billy Drago, Tennay Evans, AllysonEveritt, Mary Pat Gleason, Cathrine Grace, Whit Hertford, Peter Jason,Geoffrey Lewis, William Mapother, Ashley Munns, Maclain Nelson, MarkNoakes, Hubbel Palmer, Lucila Solá, Joe Unger, Zack Ward.

RickRobinson baro sınavına girmesine dört gün kalmış, buna rağmenpek hazırlık yapmamış, sakarlıkları ile dikkat çeken stajyer biravukattır. Patronu ona bir iyilik yapması şartıyla, Rick’e sınaviçin ekstra puan vereceğini söyler. Teklifi kabul edenRick, patronunun Hollywood’dan çıkma güzel yeğeniniKaliforniya’dan Florida’ya götürecektir. Eski model birkamyonetle yapacakları bu tuhaf yolculukta, Rick kitaplardanöğrenemeyeceği bir hayat dersi alacaktır.


Meta Taqs:McAllistere Taşınmak, Moving Filmini İzle Full Online (DVD) İndirmeden İzle

0 yorum:

Back to Home Back to Top